Producent druku fleksograficznego - MKF - ergis.eu

FLEXERGIS jest renomowanym producentem opakowań giętkich, które zadrukowywane są w technologii fleksograficznej. Specjaliści zajmują się również kompleksowym wsparciem poligraficznym, które obejmuje tworzenie projektu. Dzięki temu opakowania giętkie mogą efektywnie promować dany produkt. Druk fleksograficzny cechuje się trwałością, posiada intensywną i bogatą kolorystykę oraz wykazuje odporność na niekorzystne czynniki. Ponad 20-letnie doświadczenie firmy FLEXERGIS przekłada się na jakość, która jest szeroko ceniona przede wszystkim w przemyśle spożywczym.
Producent druku fleksograficznego

Na czym polega drukowanie fleksograficzne?

Drukowanie fleksograficzne polega na nanoszeniu specjalnej, szybkoschnącej farby na opakowania giętkie przy wykorzystaniu zaawansowanych maszyn. Firma FLEXERGIS może się pochwalić 3 nowoczesnymi urządzeniami, które są wyrobami liderów w produkcji tego rodzaju sprzętu. Nadruk fleksograficzny można wykonać na różnego rodzaju materiałach wysokiej jakości. Opakowania przygotowane przez FLEXERGIS są następnie wykorzystywane do pakowania napojów, produktów mrożonych, lodów, kawy, chemii domowej i budowlanej oraz wielu innych produktów.

Czym cechują się drukarnie fleksograficzne?

Firma FLEXERGIS może się pochwalić rozbudowanym zapleczem maszynowym, które obejmuje zaawansowane technicznie drukarki, bobiniarki, laminarki oraz nowoczesną mieszalnię farb. Dzięki temu tworzone opakowania wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale są przy tym również doskonale powtarzalne. Dzięki obszernej wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnemu zaopatrzeniu firma FLEXERGIS jest w stanie zapewnić szybką, a jednocześnie terminową realizację zamówienia nawet w przypadku wymagających wzorów. Co więcej, oferuje dodatkowe usługi – na przykład pod postacią uszlachetnienia opakowania.

Ile kosztuje druk fleksograficzny?

Koszt druku fleksograficznego zależy od wielu czynników – między innymi skomplikowania wzoru czy ilości zamawianych opakowań. Wycena jest zawsze ustalana indywidualnie. Natomiast w przypadku firmy FLEXERGIS możemy liczyć nie tylko na wysoką jakość, ale również na korzystny koszt druku. Ten aspekt sprawia, że producent posiada grono zadowolonych klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzieje się tak, ponieważ pracownikom zależy na tym, aby opakowania były wyróżniające się, trwałe oraz estetyczne. Dzięki temu korzystnie wpłyną na sprzedaż produktów.